Projektowanie modeli 3D oraz wizualizacji wnętrz w programie Blender - szkolenie

  • Kod: 7230

Dostępność: Zapytaj o dostępność lub cenę

 

Cel szkolenia

Szkolenie adresowane jest do szkół biorących udział w laboratoriach przyszłości, które potrzebują wsparcia technicznego w obsłudze drukarek 3D i dla nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z podstaw druku i projektowania 3D. 

Czas trwania: 3x2 h zegarowe

Formuła: online

 

Podczas szkolenia poznają Państwo precyzyjne metody przygotowania niezbędnych elementów do druku 3 D. Praca odbywać się będzie w programie do zadań specjalnych - Blender, służącym do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji trójwymiarowych. W trakcie 6 godzin szkolenia przygotują Państwo i wyrenderują naturalnie wyglądające pomieszczenie  wraz z wyposażeniem i oświetleniem. Może to być Wasze mieszkanie , szkolna klasa lub całkiem nowa wizualizacja stworzona od podstaw.

 

*Cena ustalana indywidualnie. 

 

Łukasz Gierek

Prowadzący szkolenie: Łukasz Gierek

Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach - informatyka śledcza. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu - media cyfrowe. MIEExpert MIEFEllow, Wacom Expert.

Wyróżniony i zaliczony do grona 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019 oraz 2021 r. przez kapitułę ekspertów oraz praktyków skupionych wokół Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.

Uczestnik, trener i prelegent na międzynarodowych konferencjach dla nauczycieli (m.in. Toronto, Singapur, Ateny, Helsinki, Wiedeń, Sarajewo). Z zakresu szeroko pojętej edukacji w przestrzeni cyfrowej współpracował i pracował dla: Acer Polska, Dell Polska, Microsoft Polska, Microsoft Worldwide, Wacom Polska, Ambasada USA w Polsce. Pasjonat nowoczesnych technologii z zakresu wykorzystania druku 3D, rzeczywistości rozszerzonej AR, rzeczywistości wirtualnej VR w edukacji, prowadzi technologicznego bloga #drARmrVR na portalu Facebook.

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie